Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/2', 6-аголни, OK10-32, 17 парч.

  9.190 со ДДВ
  ZEBRA сет 6-аголни насадни клучеви 1/2", со крцкалка.
  Каталошки број: 096513170
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Сет 1/2" насадни клучеви , 6-аголни

  Подлога: Тврда пена со ефект на стегање

  Содржи: 17 пар

  1 преклопна крцкалка,

  1 продолжеток 125 mm,

  1 продолжеток 250 mm

  1 кардански зглоб.

  13 насадни клучеви OK 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22,24,27,30,32

  Подлога арт.бр. 0955 13 170

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат6-аголен
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Сет 1/2" насадни клучеви , 6-аголни

   Подлога: Тврда пена со ефект на стегање

   Содржи: 17 пар

   1 преклопна крцкалка,

   1 продолжеток 125 mm,

   1 продолжеток 250 mm

   1 кардански зглоб.

   13 насадни клучеви OK 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22,24,27,30,32

   Подлога арт.бр. 0955 13 170

  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Прифат6-аголен
   Тип на насадникСетови
   Стандардни/КованиСтандардни
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Сет 1/2" насадни клучеви , 6-аголни

  Подлога: Тврда пена со ефект на стегање

  Содржи: 17 пар

  1 преклопна крцкалка,

  1 продолжеток 125 mm,

  1 продолжеток 250 mm

  1 кардански зглоб.

  13 насадни клучеви OK 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22,24,27,30,32

  Подлога арт.бр. 0955 13 170

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат6-аголен
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни