Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA, комбинирани, клешти во неопрен, 10 парч.

  27.690 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  ZEBRA комбиниран сет од работилнички клешти и клешти за зегер осигурувачи. Внатрешна подлога од неопрен.
  Документи
  Каталошки број: 0965905925
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Содржи:

  • Клешта за зегер осигурувачи,
  • Форма А, В, C, D
  • Клешта секач 160 mm и 180 mm
  • Комбинирана клешта 180 mm
  • Шпиц клешта рамна 210 mm
  • Шпиц клешта свиткана 210 mm
  • Водоинсталатерска клешта
  • Внатрешна подлога од неопрен 0955900925
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Содржи:

  • Клешта за зегер осигурувачи,
  • Форма А, В, C, D
  • Клешта секач 160 mm и 180 mm
  • Комбинирана клешта 180 mm
  • Шпиц клешта рамна 210 mm
  • Шпиц клешта свиткана 210 mm
  • Водоинсталатерска клешта
  • Внатрешна подлога од неопрен 0955900925