Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA клешти во неопрен, 4 парч.

  11.950 со ДДВ
  ZEBRA сет клешти. Неопренска внатрешна подлога.Водоинсталатерска клешта, комбинирана, секач и шпиц клешта.
  Каталошки број: 0965905600
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Содржи:

  Секач, 160 mm

  Комбинирана, 180 mm

  Шпиц клешта, 210 mm

  Папагалка, 250mm

  Неопренска подлога

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Содржи:

   Секач, 160 mm

   Комбинирана, 180 mm

   Шпиц клешта, 210 mm

   Папагалка, 250mm

   Неопренска подлога

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Содржи:

  Секач, 160 mm

  Комбинирана, 180 mm

  Шпиц клешта, 210 mm

  Папагалка, 250mm

  Неопренска подлога