Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA клешти и имбус одвртувачи во неопрен, 25 парч.

  22.250 со ДДВ
  ZEBRA сет клешти и имбус одвртувачи. Внатрешна подлога од неопрен
  Каталошки број: 0965905917
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Содржи:

  • Водоинсталатерска клешта
  • Комбинирана клешта
  • Секач; Шпиц клешта
  • Сет клешти за зегер осигурувачи
  • Форма A, B, C, D
  • Сет TX свиткани одвртувачи ТХ9-40
  • Сет имбус одвртувачи со топчест прифат 1,5-10
  • Неопренско пакување 0955900917
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Содржи:

   • Водоинсталатерска клешта
   • Комбинирана клешта
   • Секач; Шпиц клешта
   • Сет клешти за зегер осигурувачи
   • Форма A, B, C, D
   • Сет TX свиткани одвртувачи ТХ9-40
   • Сет имбус одвртувачи со топчест прифат 1,5-10
   • Неопренско пакување 0955900917
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Содржи:

  • Водоинсталатерска клешта
  • Комбинирана клешта
  • Секач; Шпиц клешта
  • Сет клешти за зегер осигурувачи
  • Форма A, B, C, D
  • Сет TX свиткани одвртувачи ТХ9-40
  • Сет имбус одвртувачи со топчест прифат 1,5-10
  • Неопренско пакување 0955900917