Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA дупло окасти клучеви, свиткани, 6-32 во неопрен, 12 парч.

  11.590 ДЕН со ДДВ
  ZEBRA сет свиткани, дупло окасти клучеви. Подлога од неопрен. OK 6-32.
  Каталошки број: 0965905405
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *