Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA аголни имбус клуч. топчеста глава, 7 пaрч.

  ZEBRA сет топчести имбус одвртувачи, во склоплив пластичен држач. Распон на прифат 2-8mm.
  Каталошки број: 07153171
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Бренд ZEBRA
  Поединечно/Сет Сет
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Бренд ZEBRA
  Поединечно/Сет Сет