Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет за нарежување навои 20 парчиња

  Се состои од: • Нарезници M3, M4, M5, M6, M7, M8, M9, M10 и M12 • Врезници Ø25x9 mm M3, M4, M5, M6, M7, M8, M9, M10 и M12 • 1x држач за нарезници M3 - M12 • 1x држач за врезници 25 x 9 mm
  Attachments
  Каталошки број: CP676014
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *