Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет вметоци со магнетен носач со брзоизменлива глава, монтажерски, 32 парч.

  1.677 со ДДВ
  Многу компактно и цврсто пакување од тврда пластика, погодно за користење и лесно земање и ставање на вметоци, магнетен носач на вметоци со брзоизменлива глава, со " C прстен" кој додатно ги осигура вметоците и носачот.
  Каталошки број: 561425005
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  • носач за битови со брзоизменлива глава, магнетен
  • PH - 12 пар (2 x PH1, 8 x PH2, 2 x PH3)
  • PZ - 11 пар (5 x PZ1, 4 x PZ2, 2 x PZ3)
  • SL - 2 пар (0,8 x 5, 1 x 6)
  • Имбус - 2 kom (3,4)
  • TX - 3 пар (20,25,30)
  • Магнетен адаптер 1/4”
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • • носач за битови со брзоизменлива глава, магнетен
   • PH - 12 пар (2 x PH1, 8 x PH2, 2 x PH3)
   • PZ - 11 пар (5 x PZ1, 4 x PZ2, 2 x PZ3)
   • SL - 2 пар (0,8 x 5, 1 x 6)
   • Имбус - 2 kom (3,4)
   • TX - 3 пар (20,25,30)
   • Магнетен адаптер 1/4”
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  • носач за битови со брзоизменлива глава, магнетен
  • PH - 12 пар (2 x PH1, 8 x PH2, 2 x PH3)
  • PZ - 11 пар (5 x PZ1, 4 x PZ2, 2 x PZ3)
  • SL - 2 пар (0,8 x 5, 1 x 6)
  • Имбус - 2 kom (3,4)
  • TX - 3 пар (20,25,30)
  • Магнетен адаптер 1/4”
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија