Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет ударни алати + турпии во пена 24 парчиња

  Компатибилен со сите производи на системот ORSY

  Пакувањето е направено од висококвалитетна пластика со атрактивен изглед за поголема робусност, стабилност и лесно чистење

  Брзо и лесно пронаоѓање на потребниот алат - големините на алатот се означени на пакувањето

  Attachments
  Каталошки број: 0965905929
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *