Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет TX, E и имбус насадни вметоци 3/4" и 1" 16 парчиња

  Каталошки број: 1952001015
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Сетот содржи 13 вметоци со 22мм хексоаголен прифат за универзална употреба

  Наменет за позахтевни работи (камиони, градежни машини...)

  Материјалот на вметоци : бронзен хром-молибден челик

  Поготен за употреба со пневматски одвртувачи

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Сетот содржи 13 вметоци со 22мм хексоаголен прифат за универзална употреба

  Наменет за позахтевни работи (камиони, градежни машини...)

  Материјалот на вметоци : бронзен хром-молибден челик

  Поготен за употреба со пневматски одвртувачи