Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет окасто вилушкасти клучеви, екстра долги

  ZEBRA сет екста долги окасто-вилушкасти клучеви. Распон на прифат OK 8-22.
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA
  Тип на клучОкасто вилушкасти
  ФормаРамна форма
  ПрифатPowerdriv
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  БрендZEBRA
  Тип на клучОкасто вилушкасти
  ФормаРамна форма
  ПрифатPowerdriv