Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет насадни клучеви 1/2', мулти, 23 парч., ZEBRA

  Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra крцкалка, две екстензии и кардански зглоб.
  Каталошки број: 096513023
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Содржина на сетот - 23 пар

  19 multi насадни клучеви - OK 10 - 32
  1 Zebra преклопна крцкалка
  2 продолжетоци (125, 250mm)
  1 кардански зглоб

  Метална кутија со димензии 405 x 160 x 50mm.

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  ПрифатМулти
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Содржина на сетот - 23 пар

  19 multi насадни клучеви - OK 10 - 32
  1 Zebra преклопна крцкалка
  2 продолжетоци (125, 250mm)
  1 кардански зглоб

  Метална кутија со димензии 405 x 160 x 50mm.

  Спецификации на производот
  ПрифатМулти
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија