Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет насадни и битови со крцкалка 1/4'', 45 парч.

  2.990 со ДДВ
  REDLINE сет насадни клучеви 1/4", со крцкалка. Сетот содржи 45 парчиња, во прегледно и практично пакување. Структурата на сетот е многу погодна за универзално одржување и сервисирање, како за професионална употреба, така и за лична работилница.
  Каталошки број: 5713998001
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Структура:

  •Сет долги имбус одвртувачи со топчеста глава ,9 пар.,  1,5-10mm
  •Odvijač sa nasadnom četvrtkom
  •Адаптер 1/4"
  •20 вметоци, 25mm, 1/4"

  TX8, TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, ŠLIC 4, ŠLIC 5,5, шлиц 7.

  •Кардански зглоб
  •12 насадни клучеви 1/4", OK 4-13

  Крцкалка 1/4", композитна рачва.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Структура:

   •Сет долги имбус одвртувачи со топчеста глава ,9 пар.,  1,5-10mm
   •Odvijač sa nasadnom četvrtkom
   •Адаптер 1/4"
   •20 вметоци, 25mm, 1/4"

   TX8, TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, ŠLIC 4, ŠLIC 5,5, шлиц 7.

   •Кардански зглоб
   •12 насадни клучеви 1/4", OK 4-13

   Крцкалка 1/4", композитна рачва.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Структура:

  •Сет долги имбус одвртувачи со топчеста глава ,9 пар.,  1,5-10mm
  •Odvijač sa nasadnom četvrtkom
  •Адаптер 1/4"
  •20 вметоци, 25mm, 1/4"

  TX8, TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, ŠLIC 4, ŠLIC 5,5, шлиц 7.

  •Кардански зглоб
  •12 насадни клучеви 1/4", OK 4-13

  Крцкалка 1/4", композитна рачва.

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија