Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет комбинирани бургии (3xHSS, 3x за камен, 3x за дрво)

  269 ден со ДДВ
  269 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Сет комбинирани бургии 9 парчиња, (3x HSS, 3x камен, 3x дрво) во пластична кутија со уред за заштита од кражба.
  Документи
  Каталошки број: BP303909
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *