Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет четички 5 парчиња

  1.059 ден со ДДВ
  1.059 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  За брзо чистење батериска дупчалка, идеален
  за камени подови, кади, мијалници, плочки, бандажи на тркала, градинарски мебел, скари и многу повеќе

  . • Големини Ø 50mm, 90mm, 100mm, 120mm • 1 x продолжеток 6,35mm (1/4")

   

  Документи
  Каталошки број: ZY25720
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *