Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет битови TX 7 парчиња со магнeтен држач

  579 ден со ДДВ
  579 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Во практична кутија за складирање, со универзален магнетен држач, по 1 од TX 10, TX 15, TX 20, TX 25, TX 30, TX 40
  Документи
  Каталошки број: COXT973967
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *