Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет битови, со спојка за појас, 20 парчиња

  се состои од:
  1x бит со дупчиња 0,8 x 5,5 mm,
  1x бит со дупчиња 1,0 x 6,0 mm,
  3x PH 1
  3x PH 2
  1x PH 3
  3x PZ 1
  3x PZ 2
  1x PZ 3
  1x TX 10
  1x TX 20
  1x TX 25
  1x TX 30

  Каталошки број: BPT310020
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *