Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет аголни плочки 180 парчиња

  445 ден со ДДВ
  445 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Сетот содржи аголници со димензии 4x 25x25x16 mm, 8x 40x40x16 mm, 4x 60x60x16 mm, 4x 75x75x16 mm, рамен аголник 4x 40x40x12 mm, 4x 60x60x12 mm, 4x 60x60x12 mm, 8x 40x12 mm, поврзувачки плочи 0x60 mm
  Документи
  Каталошки број: WU0300510
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *