Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет 3/4'' 12-аголни клучеви со крцкалка, 21 парч.

  19.590 со ДДВ
  Сет 12-аголни метрички насадни клучеви, 3/4 "прифат, со робусни рачва и продолжетоци. Спакуван во метална транспортна кутија.
  Каталошки број: 596514160
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Содржи: 21 парче

  • 1 крцкалка

  • 1 продолжеток 100mm

  • 1 продолжеток 200mm

  • 1 продолжеток 400mm

  • 1 кардански зглоб

  • 1 лост со лизгачки четв.

  • 16 насадни клучеви 50mm

  • OK 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 32,35, 36, 38, 41, 46, 50 mm

  • Во метален куфер.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Содржи: 21 парче

   • 1 крцкалка

   • 1 продолжеток 100mm

   • 1 продолжеток 200mm

   • 1 продолжеток 400mm

   • 1 кардански зглоб

   • 1 лост со лизгачки четв.

   • 16 насадни клучеви 50mm

   • OK 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 32,35, 36, 38, 41, 46, 50 mm

   • Во метален куфер.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Содржи: 21 парче

  • 1 крцкалка

  • 1 продолжеток 100mm

  • 1 продолжеток 200mm

  • 1 продолжеток 400mm

  • 1 кардански зглоб

  • 1 лост со лизгачки четв.

  • 16 насадни клучеви 50mm

  • OK 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 32,35, 36, 38, 41, 46, 50 mm

  • Во метален куфер.