Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA патенти, 6-аг. 1/2', 1/4'' неопрен 56k

  28.150 со ДДВ
  ZEBRA сет 6-аголни насадни клучеви 1/2" и 1/4". Подлога од неопрен.
  Каталошки број: 0965905901
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Содржи - 56 пар

  Крцкалка 1/2''
  Продолжетоци 1/2'' 130 и 250 mm
  Кардански зглоб 1/2''
  6-аголни насадници 1/2''
  OK10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18;
  19; 20; 21; 22; 24; 26; 27; 28; 30; 32


  Крцкалка 1/4''
  Продолжетоци 1/4'' 100 и 150 mm;
  Кардански зглоб 1/4''
  6-аголни насадници 1/4'' OK4; 5; 5.5;
  6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14
  Адаптер со брзопроменлив футер 1/4'';
  Одвртувач со 4ка(коцка) 1/4''
  Битови PH1; 2; 3; PZ3; TX10; 15; 20; 25;
  27; 30; 40; OK3; 4; 5; 6.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Содржи - 56 пар

   Крцкалка 1/2''
   Продолжетоци 1/2'' 130 и 250 mm
   Кардански зглоб 1/2''
   6-аголни насадници 1/2''
   OK10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18;
   19; 20; 21; 22; 24; 26; 27; 28; 30; 32


   Крцкалка 1/4''
   Продолжетоци 1/4'' 100 и 150 mm;
   Кардански зглоб 1/4''
   6-аголни насадници 1/4'' OK4; 5; 5.5;
   6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14
   Адаптер со брзопроменлив футер 1/4'';
   Одвртувач со 4ка(коцка) 1/4''
   Битови PH1; 2; 3; PZ3; TX10; 15; 20; 25;
   27; 30; 40; OK3; 4; 5; 6.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Содржи - 56 пар

  Крцкалка 1/2''
  Продолжетоци 1/2'' 130 и 250 mm
  Кардански зглоб 1/2''
  6-аголни насадници 1/2''
  OK10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18;
  19; 20; 21; 22; 24; 26; 27; 28; 30; 32


  Крцкалка 1/4''
  Продолжетоци 1/4'' 100 и 150 mm;
  Кардански зглоб 1/4''
  6-аголни насадници 1/4'' OK4; 5; 5.5;
  6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14
  Адаптер со брзопроменлив футер 1/4'';
  Одвртувач со 4ка(коцка) 1/4''
  Битови PH1; 2; 3; PZ3; TX10; 15; 20; 25;
  27; 30; 40; OK3; 4; 5; 6.