Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  5,5x38 Самобушечка завртка впуштена глава

  6 ден со ДДВ
  6 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 12125538
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 500

  Пакување

  500 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина38
  Пречник5.5
  СтандардDIN 7504-P
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина38
  Пречник5.5
  СтандардDIN 7504-P