Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  4,8x60 Самобушечка завртка впуштена глава

  4 ден со ДДВ
  4 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 12124860
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 500

  Пакување

  500 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина60
  Пречник4.8
  СтандардDIN 7504-P
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина60
  Пречник4.8
  СтандардDIN 7504-P