Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Rost Off, Base, 300 ml

  Повеќенаменски производ за примена на возилата, моторциклите, наутиката, индустријата, во одржувањето и друго.
  Attachments
  Каталошки број: 58902300
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  - Одвијач спреј.

  - Водоотпорен и водоодбивен.

  - Остава долготраен заштитен слој. Прави заштита од корозија и оксидација на метални површини.

  - Спречува создавање на депозити на сол и бигор на споевите изложени на вода.

  - Остава подмачкувачки слој кој ефикасно ги штити механизмите од абење и разорување заради триењето.

  - Го елиминира чкрипењето.

  - Не создава наслаги и не ги оштетува заптивките.

  - 98% активна супстанца, 2% потисен гас.

  - Насочено дејство на млазот во сите положби.

  - Не содржи деривати на нафта

  - Идеално решение за одвртување на навојни врски од М4 - М10

  - Време на дејствување: 5мин.

  - Не содржи силикон.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  - Одвијач спреј.

  - Водоотпорен и водоодбивен.

  - Остава долготраен заштитен слој. Прави заштита од корозија и оксидација на метални површини.

  - Спречува создавање на депозити на сол и бигор на споевите изложени на вода.

  - Остава подмачкувачки слој кој ефикасно ги штити механизмите од абење и разорување заради триењето.

  - Го елиминира чкрипењето.

  - Не создава наслаги и не ги оштетува заптивките.

  - 98% активна супстанца, 2% потисен гас.

  - Насочено дејство на млазот во сите положби.

  - Не содржи деривати на нафта

  - Идеално решение за одвртување на навојни врски од М4 - М10

  - Време на дејствување: 5мин.

  - Не содржи силикон.