Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Rost off

  Popular products from category Rost off

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Rost of crafty, 300ml

  0893130
  515 ДЕН со ДДВ
  ROST OFF CRAFTY претстава високоефикасно нетоксично средство за разложување на корозија во запечатени навојни споеви, како и отстранување на шкрипење. Ова биоразградливо, неотровно средство не ја загадува околината, не го загрозува здравјето, ја отфрла водата од површината на која се нанесува и со своето продирање обезбедува целосен ефект на разложување на корозијата веднаш по нанесувањето. Ова средство нема мирис, не содри силикон и киселини, може да се користи во близина на прехрамбени производи без директен контакт со нив.

  Rost off blue ice, 400ml

  0893241
  670 ДЕН со ДДВ
  ROST OFF BLUE ICE е висококвалитетно средство за разложување на корозија на база на екстремно ладење, со ефект на исклучително продирање. Со нанесување на ова средство на навоен спој, температурата на материјалот се намалува до дури -45 степени, што овозможува создавање на микропукнатини во кородираниот слој, а тоа овозможува подобро продирање на активни супстанци. Средството опушта многу кородирани навојни споеви без уништување и оштетување на елементите на навојната врска. Ова средство содржи адитиви кои штитат од појава на корозија. Не оштетува гума и заптивки.

  Rost off plus, одвртувач во спреј, 400ml

  0890200004
  255 ДЕН со ДДВ

  Rost off, одвртувач во спреј, 300ml

  08902
  196 ДЕН со ДДВ
  ROST OFF одвртувачот претставува висококвалитетно средство за растворање на `рѓа. Ова средство поседува силно капиларно дејство со оптимално продирање со кое се овозможува отпуштање дури и на исклучително кородирани споеви. Ефикасно заштитува и отстранува влага и `рѓа. Не содржи смола и силикон, не ги оштетува предметите од гума и пластика.

  Rost Off, Base, 300 ml

  58902300
  232 ДЕН со ДДВ

  Rost off

  Filter by:

  Clear All
  Min: 196 Max: 670
  ден196 ден670