Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Reinhold Wurth Limited edition Ранец за планинарење

  5.990 ден со ДДВ
  5.990 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: M485230999
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Капацитет: 25L
  Лесен и издржлив благодарение на силната полиамидна ткаенина
  Подобрен проток на воздух и дишење за намалено потење на грбот
  Ергономската метална рамка која го намалува физичкиот контакт без да се загрози контролата на оптоварувањето
  Лесно прилагодливи ремени за рамо
  Прилагодлив, еластичен ремен на градите, вклучувајќи свирче за вашата безбедност
  Прилагодлив појас на колковите со мрежен џеб
  1 мала предна преграда со лесен пристап за мали алатки/предмети
  1 главна преграда со џебови за организатор и мал пластичен карабин за прицврстување на вашите клучеви
  2 странични прегради/странични мрежести џебови за шишиња/лименки
  Систем за хидратација за излез и водилки за странична цевка за вашиот систем за хидратација
  Отстранлив капак за дожд и додаток за стапчиња за планинарење

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Капацитет: 25L
  Лесен и издржлив благодарение на силната полиамидна ткаенина
  Подобрен проток на воздух и дишење за намалено потење на грбот
  Ергономската метална рамка која го намалува физичкиот контакт без да се загрози контролата на оптоварувањето
  Лесно прилагодливи ремени за рамо
  Прилагодлив, еластичен ремен на градите, вклучувајќи свирче за вашата безбедност
  Прилагодлив појас на колковите со мрежен џеб
  1 мала предна преграда со лесен пристап за мали алатки/предмети
  1 главна преграда со џебови за организатор и мал пластичен карабин за прицврстување на вашите клучеви
  2 странични прегради/странични мрежести џебови за шишиња/лименки
  Систем за хидратација за излез и водилки за странична цевка за вашиот систем за хидратација
  Отстранлив капак за дожд и додаток за стапчиња за планинарење