Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Quick dry маица, црвена

  Маичките Quick Dry се одлични за професионални спортисти, како и за сите други луѓе кои се физички активни. Станува збор за маици кои се направени од специјални микро влакна за брзо сушење. Бидејќи маичките брзо се сушат, влагата не останува на кожата. Ова ги прави максимално хигиенски и антибактериски.
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
   
  Quick Dry е систем кој овозможува брзо сушење и ве одржува суви при физички напор.
  
  Многу е лесен и удобен за носење и има висок степен на проток на воздух, што е причина за брзо сушење.
  Текстурата на материјалот овозможува флексибилност на материјалот при секое ваше движење и убаво се прилепува
  на линијата на телото.
  Посебен систем за шиење во пределот на рамената овозможува максимална слобода на движење на рацете,
  што е многу важно за сите спортисти и луѓе во акција.
   
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
   
  Quick Dry е систем кој овозможува брзо сушење и ве одржува суви при физички напор.
  
  Многу е лесен и удобен за носење и има висок степен на проток на воздух, што е причина за брзо сушење.
  Текстурата на материјалот овозможува флексибилност на материјалот при секое ваше движење и убаво се прилепува
  на линијата на телото.
  Посебен систем за шиење во пределот на рамената овозможува максимална слобода на движење на рацете,
  што е многу важно за сите спортисти и луѓе во акција.