Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Purlogic top

  405 со ДДВ
  Purlogic top 1K B2 пур пената се нанесува со пиштол, има мала и лесна боца за работа со издашност до 45l пена. Оваа purlogic top пена може да се користи на температури на подлогата и опкружувањето до дури -5 степени. Пената е отпорна на стареење, обезбедува одлична звучна и топлотна изолација, заштедува енергија, спречува струење на воздухот, отпорна е на вода и висококвалитетно пополнува празнини настанати при монтирање окови на прозорци и врати, споеви на ѕидови и продирања. Пената има сива боја како бетон.
  Каталошки број: 0892142
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *