Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Противпожарен премаз FP-F

  9.877 со ДДВ
  Специјален противпожарна облога FP-F со бела боја кој се користи како заштита на инсталации, кабли и кабелски снопови. Служи за премачкување на табли од минерална волна. Додека за кабелски регали се применува во комбинација со противпожарно пополнување FP-KG, за премачкување на пластични цевки се користи во комбинација со противпожарна трака FPPST. Оваа набабрена противпожарнан облога на база на вода не содржи халогени, тешко е запалива и добро се лепи на различни материјали како што се минерална волна, камен, бетон, метал итн. Не се препорачува облогата да се применува на температури пониски од 5 степени и влажност поголема од 80%.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Минимално пакување1
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1