Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Продолжен кабел H05RR - F3G x 1,5 mm2 со еден приклучок

  Продолжен кабел со еден приклучок со капак, IP 44

  • Професионален продолжен кабел со контакт за заземјување, погоден за употреба со електрични апарати како што се аголни дупчалки, брусилки, ударни алати, електрично преносно осветлување.
  • Се препорачува внатрешна употреба, во работилници, реновирање, индустриско одржување 
  • IP 44 Заштита од продирање на страни тела со дијаметар поголем од 1mm. Заштита од прскање на вода од сите агли.

  Примена:

  • Внатрешна и надворешна употреба 
  Каталошки број: 0969940111
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *