Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Приемник за ласер LR5-14

  22.690 со ДДВ
  Каталошки број: 5709300451
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Домет на прием120мм
  ДисплејLED/LCD
  Тип на батерија1,5V, алкална
  Траење на батеријата50h
  Работна температура-20-50C
  Класа на заштитаIP67
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Домет на прием120мм
   ДисплејLED/LCD
   Тип на батерија1,5V, алкална
   Траење на батеријата50h
   Работна температура-20-50C
   Класа на заштитаIP67
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Домет на прием120мм
  ДисплејLED/LCD
  Тип на батерија1,5V, алкална
  Траење на батеријата50h
  Работна температура-20-50C
  Класа на заштитаIP67