Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Правосмукалка за мокро/суво чистење ISS 30L automatic

  34.150 ден со ДДВ
  34.150 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  -Универзална правосмукалка со L сертификат за чистење кој гарантира до 99% отстранување на прашината;
  -Опција за складирање и прикачување за куќиштата на Würth System;
  -Додатоци сместени на уредот;
  -Идеален за употреба на градилишта, содржи цврст контејнер со браник и големи, стабилни метални ролери;
  -Подготвен антистатик;
  -Едноставно ракување и контрола на различните функции;
  -Приклучок со Hall сензор за автоматско препознавање на електричниот алат, така што правосмукалката може да се контролира преку поврзан електричен алат;
  -Систем за автоматско чистење на филтри;

  -Рамниот набран филтер автоматски се чисти со силно дување на воздух во зависност од избраниот временски интервал (15 или 60 секунди);
  -Обезбедува долга, непречена работа;
  -Ниско ниво на бучава;
  -Долг работен век на филтерот;
  -Ниски трошоци за одржување;

  Документи
  Каталошки број: 07011330
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *