Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Повеќенаменска графитна маст II, 400 gr.

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Графитна маст отпорна на висок притисок, сапонирана со литиум, со EP адитиви
  Добар ефект на запечатување и антикорозивна
  Многу добро одбива прашина, нечистотија и вода

  Attachments
  Каталошки број: 08938711
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Количина

  Пакување

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *