Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Постоље за чадор за сонце 38/48mm, B2030

  1.150 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: FSPO
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Големина на постоље: PH45*7cm
  Големина на цевката: Железо 250Ks∮58(38/48)Ks1.2MM
  Материјал: HDPE+БЕТОН
  Н.В.:12КГ

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Големина на постоље: PH45*7cm
  Големина на цевката: Железо 250Ks∮58(38/48)Ks1.2MM
  Материјал: HDPE+БЕТОН
  Н.В.:12КГ