Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Пневматски аголен одвртувач DWSS 1/2 COMPACT

  Attachments
  Каталошки број: 57143090
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Прифат

  1/2'

  Мах момент на затегнување

  610 Nm

  Максимален момент на одвртување

  850 Nm

  Вибрации

  8 m/s²

  Работен притисок

  6.3 bar

  Тежина

  1.4 kg

  Мин пречник на црево

  9 mm

  Потрошувачка на воздух

  119 l/min

  Должина x ширина x висина

  115 x 60 x 270 mm

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Прифат

  1/2'

  Мах момент на затегнување

  610 Nm

  Максимален момент на одвртување

  850 Nm

  Вибрации

  8 m/s²

  Работен притисок

  6.3 bar

  Тежина

  1.4 kg

  Мин пречник на црево

  9 mm

  Потрошувачка на воздух

  119 l/min

  Должина x ширина x висина

  115 x 60 x 270 mm