Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Пила STP 150

  20.890 ден со ДДВ
  20.890 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Карактеристики:

  • Моќност 780 W
  • Мин./макс. фреквенција 50 / 60 Hz
  • Мин./макс. брзина на движење во мирување
  500-3100 U/min (вртежи во минута)
  • Тежина на машината 2,7 кг
  • Должина на кабел 4 m

  Документи
  Каталошки број: 57067032
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *