Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Паста за полирање P30

  Високо сјаен завршен слој на трајното отстранување на линии и холограми на темна боја на возила. Да се користи во комбинација со нашите портокалови перничиња за полирање за да му го дадете на возилото максималниот сјај – кој ќе го импресионира вашиот клиент!
  Attachments
  Каталошки број: 0893150032
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Серија на портокалови перничиња за полирање
  Средно тврди перничиња за полирање за добро отстранување на нечистотија 
  комбинирано со минимално загревање.
  Ваша предност: измерена тврдина, максимум совршенство
  Портокалово перниче 90 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 026 090
  Портокалово перниче 145 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 026 145
  Портокалово перниче 170 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 026 170

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Серија на портокалови перничиња за полирање
  Средно тврди перничиња за полирање за добро отстранување на нечистотија 
  комбинирано со минимално загревање.
  Ваша предност: измерена тврдина, максимум совршенство
  Портокалово перниче 90 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 026 090
  Портокалово перниче 145 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 026 145
  Портокалово перниче 170 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 026 170