Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Паста за полирање P20

  Средно абразивна политура со висок сјај за ефикасна подготовка на бојата. Средни и мали гребнатини на бојата можат ефикасно да се отстранат со комбинација на нашите сини перничиња за полирање – да се дојде до совршена обоена површина.
  Attachments
  Каталошки број: 0893150022
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Серија на сини перничиња за полирање
  Средно тврди перничиња за полирање за отстранување нечистотии со минимално 
  загревање. 
  Ваша предност: измерена тврдина, максимум совршенство..
  Сино перниче 90 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 027 090
  Сино перниче 145 x 25 mm Арт.Бр. 0585 027 145
  Сино перниче 170 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 027 170
  Алтернатива
  Бела јагнешка кожа 80 mm I Арт.Бр. 0585 23 80
  Бела јагнешка кожа 135 mm I Арт.Бр. 0585 235
  Бела јагнешка кожа 200 mm I Арт.Бр. 0585 195
  Премиум црна јагнешка кожа 135 mm I Арт.Бр. 0585 135

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Серија на сини перничиња за полирање
  Средно тврди перничиња за полирање за отстранување нечистотии со минимално 
  загревање. 
  Ваша предност: измерена тврдина, максимум совршенство..
  Сино перниче 90 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 027 090
  Сино перниче 145 x 25 mm Арт.Бр. 0585 027 145
  Сино перниче 170 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 027 170
  Алтернатива
  Бела јагнешка кожа 80 mm I Арт.Бр. 0585 23 80
  Бела јагнешка кожа 135 mm I Арт.Бр. 0585 235
  Бела јагнешка кожа 200 mm I Арт.Бр. 0585 195
  Премиум црна јагнешка кожа 135 mm I Арт.Бр. 0585 135