Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Паста за миење раце

  215 со ДДВ
  Паста за миење раце 10kg
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Својства и начин на делување:

  Ги чисти порите на кожата и ги остранува маслата, мастите и полесните нечистотии. Има природни пилинг честички. Нежна е со кожата. Погодна за чуствителна кожа поради комплекс од активни компоненти и хидратантни состојки кои ја чистат и штитат кожата. Прилагодена на природната рH вредност на кожата. Не содржи сапун, силикон, растворувачи и бази. Дерматолошки тестирано.

  Примена:

  Чистење и заштита на раце

  Упатство за употреба:

  Со суви раце земете мала количина паста и добро истријте ги рацете. Исплакнете со вода и избришете ги рацете.

  Напомена: Mожна е промена на волуменот поради природно собирање на пастата.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Својства и начин на делување:

   Ги чисти порите на кожата и ги остранува маслата, мастите и полесните нечистотии. Има природни пилинг честички. Нежна е со кожата. Погодна за чуствителна кожа поради комплекс од активни компоненти и хидратантни состојки кои ја чистат и штитат кожата. Прилагодена на природната рH вредност на кожата. Не содржи сапун, силикон, растворувачи и бази. Дерматолошки тестирано.

   Примена:

   Чистење и заштита на раце

   Упатство за употреба:

   Со суви раце земете мала количина паста и добро истријте ги рацете. Исплакнете со вода и избришете ги рацете.

   Напомена: Mожна е промена на волуменот поради природно собирање на пастата.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Својства и начин на делување:

  Ги чисти порите на кожата и ги остранува маслата, мастите и полесните нечистотии. Има природни пилинг честички. Нежна е со кожата. Погодна за чуствителна кожа поради комплекс од активни компоненти и хидратантни состојки кои ја чистат и штитат кожата. Прилагодена на природната рH вредност на кожата. Не содржи сапун, силикон, растворувачи и бази. Дерматолошки тестирано.

  Примена:

  Чистење и заштита на раце

  Упатство за употреба:

  Со суви раце земете мала количина паста и добро истријте ги рацете. Исплакнете со вода и избришете ги рацете.

  Напомена: Mожна е промена на волуменот поради природно собирање на пастата.

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија