Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Паста за миење раце - Nplus

  1.890 ден со ДДВ
  1.970,77 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Средство за чистење на раце без микропластика, за средно до тешко извалкани раце, со природни средства за пилинг од перлит.
  Каталошки број: 0893900001
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Количина

  Пакување

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  За чистење раце, без микропластика, за средно до тешко валкање со природни средства за пилинг од перлит.

  • Ги чисти рацете темелно од масло, мрснотии, нечистотија итн.
  • Дерматолошки тестирано
  • Без разредувачи и без силикон
  • pH-неутрална
  • Содржи природни состојки
  • Не содржи никакви пластични средства за пилинг
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Содржина4L
  МирисЛимон
  БојаСива
  pH вредност4.8
  Вискозитет/конзистентностПаста
  Период на употреба по отворањето12 месеци
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  За чистење раце, без микропластика, за средно до тешко валкање со природни средства за пилинг од перлит.

  • Ги чисти рацете темелно од масло, мрснотии, нечистотија итн.
  • Дерматолошки тестирано
  • Без разредувачи и без силикон
  • pH-неутрална
  • Содржи природни состојки
  • Не содржи никакви пластични средства за пилинг
  Спецификации на производот
  Содржина4L
  МирисЛимон
  БојаСива
  pH вредност4.8
  Вискозитет/конзистентностПаста
  Период на употреба по отворањето12 месеци