Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Паста за миење на раце Plus 4000ml

  Attachments
  Каталошки број: 0893900021
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  За чистење на тешки до екстремно тешки нечистотии како што се масло, маснотии, графит, метална прашина, саѓи, подмачкувачи и други нечистотии кои тешко се чистат. 

  Ги елиминира органските мириси и нечистотија. Со природни абразивни агенси направени од перлит.

  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Содржина 4L
  Мирис Пролет
  Боја Црвена
  pH вредност 7
  Вискозитет/конзистентност Паста
  Период на употреба по отворањето 12 месеци
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  За чистење на тешки до екстремно тешки нечистотии како што се масло, маснотии, графит, метална прашина, саѓи, подмачкувачи и други нечистотии кои тешко се чистат. 

  Ги елиминира органските мириси и нечистотија. Со природни абразивни агенси направени од перлит.

  Спецификации на производот
  Содржина 4L
  Мирис Пролет
  Боја Црвена
  pH вредност 7
  Вискозитет/конзистентност Паста
  Период на употреба по отворањето 12 месеци