Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Завртки во боја

  Самобушечки завртки за спојување на профили и подконструкции од челичен лим. Одговара на стандардот DIN 7504-K. Има шестоаголна глава и подлошка изработена од EPDM (дихт подлошка). Самобушечки врв. Боите кои се нудат одговараат на RAL картичката на листовите со кои треба да се усогласат. Во зависност од подконструкцијата во која треба да се навртуваат, разликуваме дрвени и метални завртки за потконструкција

  Достапно во 6 верзии
  Прикажи ги сите верзии
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  product.details.associated.products.loading.text
  *
  *
  *