Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Подконструкција дрво

  Завртка за поврзување на гипсени плочи со дрвени подконструкции, поради што има поширок навој од обичните гипсени завртки. Има остри рабови со навој и врв за лесна апликација. Тој е термички обработен, односно фосфатизиран за да не кородира во контакт со гипс картон.

  Достапно во 4 верзии
  Прикажи ги сите верзии
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  product.details.associated.products.loading.text
  *
  *
  *