Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  DIN 7504-N

  Самобушечките завртки служат за спојување на профили и подконструкции од челичен лим. Одговара на стандардот DIN 7504-N. Има полуокругла глава што лежи рамно на површината во која се навртува. На врвот има самобушечки врв за правење на дупки Апликацијата се врши со помош на алат со PH прифат
  Достапно во 34 верзии
  Прикажи ги сите верзии
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  product.details.associated.products.loading.text
  *
  *
  *