Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Организер за кабли 31 парче

  319 ден со ДДВ
  319 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  За прицврстување на кабли на мебел или ѕидови, идеални за употреба на работни маси, во делот за ТВ/радио/сателит, зад шкафовите итн., лесна инсталација благодарение на самолепливите површини

  Содржина:
  • 15 самолепливи држачи за кабли (8x единечни, 4x тројни, 3x 6-кратни)
  • 10 врски за кабел 120mm x 4.8mm
  • 6 велкро врски за кабел 120mm x 16mm

  Документи
  Каталошки број: ZYT29240
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *