Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Мултифункционален сет 1/4" ZEBRA

  5.290 со ДДВ
  Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra рачва, две екстензии со вметоци.
  Каталошки број: 09651123

  Содржина на сетот - 23 пар
  6 насадни клучеви 5-13mm
  1 Zebra рачва
  2 продолжетоци
  1 насадна 4-ка 1/4"
  13 вметоци 1/4" (PH1, PH2, шлиц - 0,8x5,5, имбус 3-6, TX 10,15,20,25,27,30.

  Метална кутија со димензии 130x80x30 mm

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  ПрифатМулти
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Содржина на сетот - 23 пар
  6 насадни клучеви 5-13mm
  1 Zebra рачва
  2 продолжетоци
  1 насадна 4-ка 1/4"
  13 вметоци 1/4" (PH1, PH2, шлиц - 0,8x5,5, имбус 3-6, TX 10,15,20,25,27,30.

  Метална кутија со димензии 130x80x30 mm

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  ПрифатМулти
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни