Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  MULTI PLUS универзално средство за одржување, 400 ml

  1.450 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Универзално, синтетичко повеќенаменско средство со високи перформанси со извонредни својства за подмачкување .
  Документи
  Каталошки број: 0893056000
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Универзално, синтетичко повеќенаменско средство со високи перформанси со извонредни својства за подмачкување благодарение на додавањето на бор нитрид.

  • Борниот нитрид овозможува широк опсег на примена на температура и долготраен ефект на подмачкување. 
  • Доколку подмачкувањето на маслото се распадне на повисоки температури (над 180 °C), борниот нитрид ќе го преземе подмачкувањето до 1000 °C (суво подмачкување).
  • Одлични својства на ползење и одбивање на водата, исто така погоден за употреба како отстранувач на 'рѓа, контактен спреј и долготрајна заштита од корозија.
  • Без микропластика
  • Без силикон, смола, киселина и n-хексан

  Подмачкувачот не е штетен за здравјето, што го прави идеално погоден за прехранбената индустрија. 

  Кобра систем на прскалка – широко и прецизно нанесување.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Универзално, синтетичко повеќенаменско средство со високи перформанси со извонредни својства за подмачкување благодарение на додавањето на бор нитрид.

  • Борниот нитрид овозможува широк опсег на примена на температура и долготраен ефект на подмачкување. 
  • Доколку подмачкувањето на маслото се распадне на повисоки температури (над 180 °C), борниот нитрид ќе го преземе подмачкувањето до 1000 °C (суво подмачкување).
  • Одлични својства на ползење и одбивање на водата, исто така погоден за употреба како отстранувач на 'рѓа, контактен спреј и долготрајна заштита од корозија.
  • Без микропластика
  • Без силикон, смола, киселина и n-хексан

  Подмачкувачот не е штетен за здравјето, што го прави идеално погоден за прехранбената индустрија. 

  Кобра систем на прскалка – широко и прецизно нанесување.