Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторна дупчалка за дупки

  12.000 со ДДВ
  Каталошки број: FBR50N
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,65kW
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа50cc
  Мах број на обртаи7500 o/min
  Пречник на бургија200mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност1,65kW
   Мотор2-тактен, воздушно ладење
   Резервоар за гориво1,2L
   Кубикажа50cc
   Мах број на обртаи7500 o/min
   Пречник на бургија200mm
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,65kW
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа50cc
  Мах број на обртаи7500 o/min
  Пречник на бургија200mm