Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторен тример со антивибрациски систем

  10.500 со ДДВ
  Моторниот тример FT52PAV со моќност од 1.6kW со АНИ-ВИБРАЦИСКА рачка му овозможува многу помалку вибрации на самиот корисник. Удобниот ремен, брзополнечката глава со конец и ножот 3Т се стандардна опрема на овој врвен моторен тример.
  Каталошки број: FT52PAV
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,6 kW
  Вид на моторIE44F-5
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Ширина на сечењето44cm
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа52cc
  Напредни функцииантивибрациска рачка
  Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
  Tip VratilaЕдноделно, круто 1500mm
  Сечилометално (3T) и трими глава
  Мах број на обртаи7500 o/min
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност1,6 kW
   Вид на моторIE44F-5
   Мотор2-тактен, воздушно ладење
   Ширина на сечењето44cm
   Резервоар за гориво1,2L
   Кубикажа52cc
   Напредни функцииантивибрациска рачка
   Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
   Tip VratilaЕдноделно, круто 1500mm
   Сечилометално (3T) и трими глава
   Мах број на обртаи7500 o/min
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,6 kW
  Вид на моторIE44F-5
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Ширина на сечењето44cm
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа52cc
  Напредни функцииантивибрациска рачка
  Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
  Tip VratilaЕдноделно, круто 1500mm
  Сечилометално (3T) и трими глава
  Мах број на обртаи7500 o/min