Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Моторен тример Multi-tool FT43MT, 43cc

  Attachments
  Каталошки број: FT43MT
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Ширина на сечење 44cm
  Врста на мотор IE40F-5
  Max# Моќност 1,25kW
  Max# Број на обртаи 7000 o/min
  Мотор 2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво 0,95L
  Зафатнина 42,7cc
  Мешавина на гориво Бензин : 2T масло (40:1)
  Тип на вратило Дводелно, круто 1500mm
  Сечило метално (3T) и трими глава
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Ширина на сечење 44cm
  Врста на мотор IE40F-5
  Max# Моќност 1,25kW
  Max# Број на обртаи 7000 o/min
  Мотор 2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво 0,95L
  Зафатнина 42,7cc
  Мешавина на гориво Бензин : 2T масло (40:1)
  Тип на вратило Дводелно, круто 1500mm
  Сечило метално (3T) и трими глава