Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Моторен Тример FT52PB, 52cc

  6.450 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Моторен тример FT52PB со моќност од 1,6kW што го прави идеален избор за косење во домаќинството. Овој тример се испорачува со ремен за носење, стандардна глава со конец и 3T нож.
  Каталошки број: FT52PB
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Количина

  Пакување

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Ширина на сечење44cm
  Тип на мотор1E44F-5
  Max# Моќност1,6 kW
  Max# Број на обртаи7500 o/min
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,2L
  Зафатнина52cc
  Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
  Сечилометално (3T) и трими глава
  Пречник на вратило26mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Ширина на сечење44cm
  Тип на мотор1E44F-5
  Max# Моќност1,6 kW
  Max# Број на обртаи7500 o/min
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,2L
  Зафатнина52cc
  Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
  Сечилометално (3T) и трими глава
  Пречник на вратило26mm